Wizyta Radosława Sikorskiego w Nakle. Brak nakielskiego burmistrza na spotkaniu, bo szrajberek palcem pogroził?


24 lutego 2023 r . odbyło się spotkanie z sympatykami Radosława Sikorskiego. W przeciwieństwie do wizyt innych polityków (głownie z jedynej słusznej partii) zabrakło wśród gości Burmistrza Nakła Sławomira Napierały.

W przeciwieństwie do wizyty jakiegoś tam szrajbera, na które zawsze burmistrz Nakła znajdzie czas, gdy do Nakła z wizytą przyjeżdżają politycy opozycji, nasz kochany burmistrz nagle znika (woli jechać na wieś do pań z KGW lub zebranie OSP). Jest to bardzo poniżające zachowanie, w końcu burmistrz się chwali swoją <bezpartyjnością>, która jest tylko fikcją.

Tylko ta bezpartyjność to jest tylko na papierze w książce, którą czytałem o Panu Sławku, a rzeczywistość jest zupełnie inna jak się obserwuje takie zachowania z boku. Dodatkowo jak się zasiada w radzie nadzorczej, która obstawiana jest partyjnie i w niej znajduje się jeden „bezpartyjniak” to dziwnie wygląda.

Rok temu nie przeszkadzało Napierale jechać do Mroczy z Szrajberem oglądać przedszkole, które sam po pracy by mógł odwiedzić. Mrocza znajduje się ok 10km od Nakła. Ale trzeba u szrajberka zrobić sobie fory.

Fajnym i ciekawym faktem jest, że gdy pojawia się artykuł w lokalnej gazecie internetowej związany z opozycją, PO, KO czy Hołownią, zaraz uruchamia się „stado trolii”, które straszy, że gdyby nie pis to byśmy z murzynami na drzewach mieszkali. Dodatkowo komentarze mają po 1000 negatywnych like, jak inne teksty mają z 50 plusików maksymalnie.

Przykład poniżej, ale dziś wieczorem sam zadziałam i zmienię te wyniki. zobaczmy czy trole odpowiedzą kolejnym atakiem.

Zdj1. Atak pisowskich trolli godzina 13.00 Źródło naklo24.pl

Zdj2. Atak pisowskich trolli godzina 13.30. Wyrównałem wyniki, zobaczymy co będzie wieczorem Źródło naklo24.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *