Prawo i Sprawiedliwość

Nakło nad Notecią

20 - 01 - 2021

Powyborcze spotkanie ministra Łukasza Schreibera z mieszkańcami Nakła

Październik 30 2019 21:37

             Około godziny 17- tej w dniu 30 października w sali  konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury zostało  zorganizowane otwarte spotkanie ministra Łukasza Schreibera pod nazwą  ,, Wyzwania na nową kadencję". Na początku pan minister  podziękował mieszkańcom  za głosy oddane w wyborach do parlamentu. W tym miejscu przypomnę, że Łukasz Schreiber  został ponownie  posłem, zdobył ponad 30 tysięcy głosów, tym samym zwiększył czterokrotnie swoje zaplecze wyborcze w porównaniu do wyborów z 2015 roku. W związku z ponownym wyborem pan Łukasz otrzymał gratulacje o przedstawicieli nakielskich struktur  Prawa  i  Sprawiedliwość oraz burmistrza Nakła pana Sławomira Napierały.

            Następnie pan minister podsumował  cztery lata rządów PiS o przedstawił najistotniejsze kierunki działań rządu na kolejną kadencję. Natomiast głównym celem dzisiejszego spotkania było przede wszystkim wysłuchanie głosów  społeczeństwa określających potrzeby i pomysły w zakresie :  infrastruktury  , edukacji i rolnictwa wpływające na poprawę funkcjonowania gminy Nakło.  

                        W związku z powyższym w dalszej części spotkania  głos zabrali mieszkańcy oraz przedstawiciele  różnych środowisk licznie zgromadzeni na sali  którzy, przez około 90 minut zadawali pytania   panu Łukaszowi Schreiberowi.

 

Informacja : Piotr Niemczewski